Oblasti využití

Vysokotlaké láhve pro dýchací systémy

Kompozitní láhve Armotech mají široké využití v konstrukcích autonomních dýchacích přístrojů a systémů zajištění životních funkcí různých výrobců. Společnost Armotech nabízí široký sortiment superlehkých vysokotlakých láhví pro tyto účely. Detailní popisy lahví pro autonomních dýchací přístroje a systémy zajištění životních funkcí a odpovídající certifikáty naleznete zde.

Vysokotlaké láhve pro průmyslové plyny

Výrobky společnosti Armotech mají různá využití např. při sváření, v medicíně, ve výzkumných laboratořích, ve výrobě potravin, nápojů a zařízení protipožární ochrany a mnohá další. Naše láhve se ideálně hodí pro skladování a dopravu CO2, smíšených i čistých plynů. Jsme schopni zajistit čistotu vnitřního povrchu láhví s jakýmikoli zadanými parametry bez nanesení kterýchkoli dalších krycích vrstev. Detailní popisy lahví a odpovídající certifikáty naleznete zde.

Vzdušný prostor

Armotech nabízí lehké láhve, které jsou velmi důležitými komponenty složitých systémů se stlačeným plynem, které se používají v plavidlech, letadlech, dopravních prostředích, aerokosmických technických systémech a ve speciální technice.

Specialisté Armotech vyvíjejí a vyrábějí lehké láhve se speciální geometrií, které jsou nepostradatelné pro konkrétní uplatnění. Bezpečnost, kvalita a spolehlivost jsou klíčovými elementy každého našeho produktu pro konkrétní uplatnění. Detailní popisy lahví naleznete zde.

Láhve na paintball

Naše láhve zajišťují úroveň pohodlí pro opravdové profesionály i obyčejné hráče, která je nutná pro jistou výhru v zápasu.

Naše láhve jsou vyvinuty a testovány pro zajištění maximální bezpečnosti, pevnosti a spolehlivosti. Hráči se tedy mohou soustředit na hru místo na problémy s vybavením.

Detailní popisy lahví a odpovídající certifikáty naleznete zde.

Airbagy

Láhve společnosti Armotech do airbagů mají výhodu spočívající v nízké hmotnosti a vysoké kompaktnosti oproti všem ostatním momentálně existujícím vysokotlakým nádobám, které jsou užívány pro tento účel. Láhve poskytují maximální pohodlí při užívání. Detailní popisy lahví a odpovídající certifikáty naleznete zde.

Na přání zákazníka je možno zajistit výrobu láhví se zadaným designem beroucím v potaz požadavky zákazníka.

Naše technologické možnosti nám umožňují provést vývoj, testování a certifikaci nových konstrukcí jakékoli formy v souladu s vašimi požadavky. Armotech má pro vás řešení. Neváhejte nás kontaktovat pro obdržení dalších informací.

No fotos count

ARMOTECH s.r.o.

Sídlo:
U Habrovky 247/11
Praha 4
140 00

+420 257 941 716
info@armotech.cz

Výroba, kanceláře:
Ringhofferova 115/1
Praha
155 21

ООО АРМОТЕХ-РУС

Юридический адрес:
141351, Россия,
Московская область,
Сергиево-Посадский район,
город Хотьково,
д. Жучки, дом 2е

+7 495 023-83-33
info@armotech.info

Klientská zóna