Nový produktový katalog

Radi bychom Vám představili aktualizovaný produktový katalog společnosti Armotech. Katalog je k dispozici on-line v sekci Ke stažení. rolex replique . číst více

Vítejte

Vítejte na našich stránkách ! N ajdete zde seznam našich výrobků , informace rolex replica o společnosti Armotech a novinkách .. číst více
archiv aktualit

O společnosti Armotech

ARMOTECH je firmou, která nabízí služby z oblasti projektování, navrhování a organizace výroby kompozitních lahví s vysokou kvalitou, s využitím kombinací všech předností současných kompozitních materiálů a nerezových ocelí.

Nejdůležitější směry činnosti naši společnosti jsou:

 • Projektování, navrhování a certifikace konstrukcí nových výrobků z polymerových kompozitních materiálů.
 • Propracování a vývoj technologii výroby nových konstrukcí kompozitních tlakových láhví pro různé využití.
 • Projektování a vyrábění specializovaného vybavení pro uskutečnění technologie výroby kompozitních tlakových lahví.
 • Realizace technologických řádů hromadné výroby tlakových lahví a nadrží pro různé účely.
 • Rozvoj technologie výroby konstrukcí z kompozitních materiálů v kombinaci s technologií zpracovaní tenkých nerezových ocelí pro nové směry.

Kolektiv společnosti je tým profesionálů s mnohaletými zkušenostmi, který se dokáže soustředit na požadavky a problémy zákazníků, nabídnout správné a užitečné řešení v záležitostech konstruování a výroby z kompozitních materiálů.

Blízké přátelské vazby, spojující společnost s řadou výrobců, výzkumných a vzdělávacích ústavů z České republiky, Ruska a jiných zemí, dokážou zajistit pokročilá řešení a kvalitu nejnovější produkce a modelů technologického zařízení. Touha po inovacích, nashromážděný vědecko-technický nike air max baratas potenciál a odbornost zaměstnanců spolu s přednostními postupy výpočtů, projektování, technologiemi přepracování kompozitních materiálů a nerezových ocelí, dovolují uplatňovat koncepci „vyšší kvalita – menší náklady“.

Politika kvality

Společnost považuje kvalitu za rozhodující faktor při obsazování trhu odbytu našich výrobků a důležitou podmínku pozvednutí společnosti na vyšší úroveň a její další rozvoj. Hlavním cílem činnosti společnosti je dodávání výrobků a poskytování služeb za maximálního plnění požadavky normativních dokumentů, smluv a očekávání zákazníků.

Kvalita je pro nás věcným základem rozvoje a zdokonalování výroby.
Kvalita je pro nás vědomě zvolený cíl přítomný v praktické činnosti každého zaměstnance společnosti.
Kvalita je pro nás hlavní strategický ukazatel konkurenceschopnosti a stability.

Realizace politiky společnosti v oblasti kvality se dosahuje díky:

 • zavedení systému kontroly kvality v souladu s požadavky mezinárodních standartů série ISO-9000 a jeho certifikace;
 • systematické zkoumání dynamiky potřeb zákazníků, světových trendů v oblasti zajištění bezpečnosti a přijetí preventivních opatření, jenž zajišťuje přivpravenost společnosti k jejich realizaci;
 • předvídání problémů namísto jejich pouhého konstatování a řešení až po jejich objevení;
 • bezpodmínečnému dodržování a zdokonalování technologických postupů výroby, kontroly a testování;
 • rozšíření sítě a zvýšení kvality záručního a pozaručního servisu;
 • neustálému zvyšování kvalifikace personálu pracujícího u společnosti;
 • odmítnutí kompromisů na úkor kvality produkovaných výrobků.

Hlavními prioritami jsou kvalita a bezpečnost. Nízkého rizika pro zákazníky se dosahuje tím, že každý námi vyrobený produkt prochází přísným testováním odolnosti proti únavě materiálu, životnosti, bezpečnosti a spolehlivosti. Díky naším mnohaletým zkušenostem s výrobou konstrukcí z kompozitních materiálů dokonale rozumíme normám a předpisům týkajícím se výrobků, které se uplatňují na světovém trhu.

Strategie

Strategická koncepce rozvoje společnosti Armotech spočívá v růstu na základě rozsáhlé diverzifikace výroby a posílení a rozšíření svých pozic na trhu.

Tato koncepce je naplňována cestou:

 • Formulace a realizace prioritních cílových programů výroby produkce za použití kompozitních materiálů při cenách konkurenceschopných s produkcí z tradičních materiálů.
 • Rozšíření trhu odbytu a služeb, zvýšení konkurenceschopnosti produkce a služeb a také zvýšení efektivity marketingové činnosti.
 • Vytvoření efektivního nejpokrokovějšího zařízení pro vybavení linek hromadné výroby produkce.
No fotos countNo fotos count
Kontaktní formulář

  Naši spokojení partneři

  ARMOTECH s.r.o.

  Sídlo:
  U Habrovky 247/11
  Praha 4
  140 00

  +420 257 941 716
  info@armotech.cz

  Výroba, kanceláře:
  Ringhofferova 115/1
  Praha
  155 21

  Klientská zóna